FAQ

Strona główna  > ABC kupującego  > FAQ > strona 1 z 3
1. Ile kosztuje podróż samolotem do Bułgarii i z powrotem?
Od kilkuset do około tysiąca pięciuset złotych. Cena zależy oczywiście od miejsca wylotu, miesiąca, czasu rezerwacji, itp. Cała obsługa w Bułgarii jest bezpłatna.


2. Ile czasu potrzebuję na pobyt w Bułgarii, aby wybrać i dokonać zakupu?
Dbamy o czas Inwestorów. Standardowo podróż i wszystkie formalności trwają 3, 4 dni. Zdarzają się jednak przypadki, gdy proces ten razem z podróżami trwa tylko 2 dni.


3. Czy możliwy jest przyjazd i obsługa także w soboty i niedziele?
Oczywiście.

4. Jakie zyski są możliwe do osiągnięcia z tytułu przyrostu cen oraz z wynajmu?
Wzrost cen zależy od lokalizacji i atrakcyjności nieruchomości. W 2007 roku ceny nieruchomości zwiększyly się średnio o 23%. Średni, roczny dochód z wynajmu kształtuje się na poziomie około 3-8%.


5. Skąd mam wiedzieć, czy sprzedawca nieruchomości jest rzetelny i wypłacalny?
Podczas pobytu w Bułgarii, podobnie jak w Polsce, należy sprawdzić wszelkie możliwe dokumenty dostępne u dewelopera. Powinny to być m.in. akt własności ziemi, pozwolenie na budowę, itp. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przy tłumaczeniu tych dokumentów.

 6. Skąd mam wiedzieć czy nieruchomość nie jest czasem obciążona hipoteką lub innymi ograniczeniami?
Sprawdzenie nieruchomości jest obowiązkiem Klienta. Deweloper powinien przy zakupie przedstawić klientowi odpowiednie zapisy w umowie lub też przedłożyć odpowiednie zaświadczenie z rejestru nieruchomości.

 7. Nie znam języka angielskiego. Czy mogę liczyć na pomoc w zakresie tak prozaicznych kwestii jak noclegi, pobyt w restauracjach, rozmowy ze sprzedawcami nieruchomości?
Tak oczywiście. Nasza polska obsługa towarzyszy Inwestorom podczas całego pobytu w Bułgarii.


8. Czy to jest możliwe aby za 2 500 złotych za mkw mieć w pełni wyposażony apartament na plaży z widokiem na morze?
Tak, jest to możliwe.

9. Dlaczego niektóre nieruchomości kosztują po 600 Eur za mkw, a inne po prawie 2000 Eur?
To normalna sytuacja. Cena zależy od wielu czynników takich jak odległość od morza, czas oddania do użytku, położenie, dostęp do atrakcji, region, stan wyposażenia, upusty przez nas posiadane, itp.


10. Czy opłaca się kupować nieruchomości ekskluzywne nawet po 1800 Eur za mkw? Czy to nie za drogo?
Oczywiście, że jest to opłacalne. Ceny takie występują w najlepszych lokalizacjach i obejmują zazwyczaj luksusowe umeblowanie i wyposażenie, a także szereg atrakcji typu SPA, baseny, restauracje, itp. Nieruchomości w Polsce, które ciągle uważane są za niedoszacowane kosztują nad morzem nawet do 5.500 Eur za mkw. W cenie tej nie otrzymujemy ciepłego morza, 6 miesięcy ciepła, egzotyki i infrastruktury wakacyjnej południowej Europy. Ceny podobnych nieruchomości w innych krajach są nawet kilkukrotnie wyższe---


Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Szukaj w serwisieWstecz Drukuj stronę Do góry