Św. Włas

Opis regionu


 
Jest małą miejscowością, która ze względu na swoją lokalizację i walory klimatyczne przekształca się w jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w ciągu ostatnich kilkunastu lat.Jest oddalona 5 km od hotelowego letniska Słoneczne Wybrzeże i 45 km na północ od Burgasu. W tym miejscu zbocza góry "Stara Planina", opadają ku morzu. Prądy powietrzne między morzem, a górami wytwarzają unikalny klimatyczny fenomen, tworząc krystalicznie czyste powietrze wolne od pyłków. Tu znajduje się jedyny ośrodek w kraju, w którym leczy się astmę i choroby dróg oddechowych.
 
W kurorcie powstały i wciąż powstają nowe hotele i prywatne pensjonaty, w których można wynająć pokoje lub apartamenty wyposażone standardowo w mini bary i telewizory. Większość z pensjonatów posiada własny basen, repliki zegarków rolex turyści mają możliwość wynajęcia sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Plaża długości ponad 1000 m przyciąga turystów swoją czystością i ciepłą wodą. Miasto jest także znane z swojego portu jachtowego. Marina oferuje wszystko co jest potrzebne dla miłośników żeglowania. Można tu wynająć i nawet kupić jacht.

Wieczory można spędzać przy muzyce w restauracjach lub w dyskotekach, zwiedzać pobliskie kurorty Słoneczny Brzeg i Neseber lub po prostu podziwiać zachody słońca nad zatoką.Dobre klimatyczne warunki to uzdrawiające pobyty dla wszystkich, którzy cierpią na choroby dróg oddechowych. Spokojne środowisko, odpowiednie dla rodziny i dzieci. Plaża jest piaszczysta z naniesionymi otoczakami. Można tez korzystać z udogodnień jakie niesie za sobą sport i rekreacja: tenisowe korty, tenis stołowy, biliard, gra w rzutki, elektroniczne gry, fitness, suana, masaże i inne.
 
Do Świętego Własu są regularne połączenia autobusowe z Nesseberu, Słonecznego Brzegu i Burgas. Dodatkowo jest wiele minibasów i taksówek. Do lotniska w Burgas jest około 20, 30 minut drogi.


Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Galeria zdjęć

18 zdjęć

Więcej


Wstecz Drukuj stronę Do góry