Organizacja podróży

Wyloty indywidualne do Bułgarii!
Wyloty grupowe 2 razy w miesiącu.
Bilet lotniczy, noclegi, transport i obsługa gratis!
Na miejscu polscy konsultanci i prawnicy!
Zawsze indywidualna obsługa. Także w weekendy i święta!
Skontaktuj się z nami!

 
 

Inwestorom często trudno jest znaleźć czas na organizację podróży, transportu po Bułgarii czy też noclegów. Dlatego też całkowicie organizujemy podróż Inwestora i jego noclegi w Bułgarii. Zadaniem Inwestora jest tylko wskazanie dni, które może przeznaczyć na pobyt w Bułgarii. Dbamy o czas Inwestorów, więc standardowa podróż i wszystkie formalności trwają 3, 4 dni. Zdarzają się jednak przypadki, gdy proces ten razem z podróżami trwa tylko 2 dni.
 

Najczęściej organizowana przez nas podróż inwestycyjna odbywa się połączeniami lotniczymi. Wygodne połączenia z Polski oferowane są na trasach zarówno do Sofii, Warny jak i Burgas. Zdecydowanie najwygodniej jest przylecieć od razu do Burgas lub Warny. W każdym przypadku czekamy na Państwa na lotnisku w Bułgarii. Linie lotnicze oferują wiele dogodnych połączeń z kilku miast w Polsce. Ceny wahają się od 300 do 1500 zł za osobę za lot „tam i z powrotem”. W sezonie największego ruchu turystycznego do kurortów nadmorskich (koniec maja – koniec września) dodatkowo oferowana jest duża ilość połączeń czarterowych i tanich linii lotniczych (ceny takich połączeń są wówczas niższe).

Alternatywą dla połączenia lotniczego jest podróż autokarowa. Bezpośrednie połączenie z Polski do Bułgarii oferuje kilku przewoźników za cenę około 500-600 zł. Wybierając podróż autokarem należy doliczyć 1,5 doby na podróż w każdą ze stron.

Noclegi na terenie Bułgarii są dobierane według preferowanego przez Klienta standardu. Koszty kształtują się zazwyczaj od kilkudziesięciu do stukilkudziesięciu złotych za dobę.

Organizacja podróży i noclegów odbywa się zawsze po akceptacji kosztów dokonanej przez Inwestora. Łączny koszt, jaki Inwestor ponosi na połączenia lotnicze i noclegi wraz z wyżywieniem w Bułgarii kształtuje się zazwyczaj na poziomie 1500 zł.

Po powitaniu na lotnisku poruszamy się z Państwem po Bułgarii naszym transportem i rozstajemy dopiero na lotnisku przed lotem powrotnym do Polski.

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń, jakie stawia przed Inwestorami życie zawodowe, dlatego też przylot i obsługa w Bułgarii możliwa jest także w soboty i niedziele.
 

 
Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Szukaj w serwisieWstecz Drukuj stronę Do góry