Zestawy umeblowania
 

Oferujemy także gotowe zestawy umeblowania w ramach spójnych wizualnie i kolorystycznie kolekcji.
 
Poniżej przedstawiamy kilka z nich. Inwestor może dowolnie wybierać spośród elementów zestawu mając pewność, ze wszystko do siebie pasuje a koszty ograniczone są do niezbędnego minimum.


 
 

 

Umeblowanie

Inwestując w zakup nieruchomości w Bułgarii nabywa się ją zazwyczaj w jednym z trzech standardów: pod klucz, pod klucz z umeblowaniem łazienki i kuchni lub w standardzie pełnym (z umeblowaniem i wyposażeniem). W niektórych zatem przypadkach istnieje potrzeba dodatkowego umeblowania i doposażenia nieruchomości. Każdy Inwestor ma zapewnioną pełną obsługę w tym zakresie.

Dzięki współpracy z bułgarskimi firmami meblarskimi pomagamy naszym Inwestorom przy wyborze, zakupie oraz montażu mebli w ich apartamencie, a to wszystko przy minimalnym zaangażowaniu właściciela apartamentu. Proponujemy Państwu zakup mebli, które przygotowywane są indywidualnie do każdego rodzaju apartamentu w zależności od potrzeb Inwestora. Do wyboru jest również szeroka gama kolorów.

Proponujemy zarówno realizacje ekskluzywne, wykonywane na cele własne Kupującego, ale i także realizacje typowo wakacyjne - pod wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami pakietów meblowych dla studia, 2 pokoi i 3 pokoi.

 

                

 STUDIO - 2150 €, więcej >>         2 POKOJE - 3018 €, więcej >>   3 POKOJE - 3670 €, więcej >>

 

Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Galeria zdjęć

26 zdjęć

Więcej
49 zdjęć

Więcej
58 zdjęć

Więcej
18 zdjęć

Więcej

Wstecz Drukuj stronę Do góry