Jak dotrzeć do Bułgarii


 Samolotem

WYGODNE POŁĄCZENIA DO Sofii, Warny i Burgas. W sezonie największego ruchu turystycznego do kurortów nadmorskich (maj-październik) duża ilość połączeń czarterowych. Także tanie linie lotnicze. Organizujemy podróż.Lotniska w Bułgarii:

W Bułgarii są trzy międzynarodowe porty lotnicze: Sofia, Varna i Burgas. Międzynarodowe jak i bułgarskie linie lotnicze posiadają połączenia do najważniejszych krajów i miast europejskich.

  • Sofia – główne lotnisko umożliwiając także wygodne dotarcie do nieruchomości położonych w kurortach górskich. Z Sofii można oczywiście też dotrzeć regularnymi połączeniami z Burgas i Warną.
  • Warna i Burgas – dwa lotniska położone na wybrzeżu Morza Czarnego, pozwalają przez cały rok wygodnie dotrzeć do nieruchomości zarówno na Północnym jak i Południowym Wybrzeżu.
 

 
Samochodem

Polecamy dojazd trasą przez Słowację, Węgry i Serbie.

Trasa ta wiedzie przez (Słowacja) Dolny Kubin, Rużomberok, Zwoleń, Šahy ; (Węgry) Budapeszt, Szeged, Roszke, (Serbia) Subotica, Belgrad, Dymitowgrad (Bułgaria) Sofia i w zależności od celu autostrada do Burgas, Warny czy też kurortów górskich,

Inne możliwe trasy:
  • przez Ukraina i Rumunię Trasa ta wiedzie przez (Ukraina) Lwów, Kołomyje, Porubne ; (Rumunia) Suczawę, Roman, Buzau, Bukareszt Ruse i w Bułgarii dalej w zależności od celu
  • przez Słowację, Węgry, Rumunię Trasa ta wiedzie przez (Słowacja) Dolny Kubin, Rużomberok, Zwoleń, Šahy (Węgry) Budapeszt, Szeged, Naglak (Rumunia) Arad, Deva, Sibiu, Pitesti, Bukareszt, Ruse, i w Bułgarii dalej w zależności od celu

 
Autobusem

Bezpośrednie połączenie z Polski do Bułgarii oferuje wielu przewoźników, m.in. Touring Bulgaria czy Group. Obsługiwane są zarówno trasy do Sofii, Varny jak i Burgas. Sofię z wybrzeżem Morza Czarnego łączą wygodne autostrady i drogi szybkiego ruchu.

 
 

 
Pociągiem
 
Istnieje możliwość podróży przez Budapeszt oraz w sezonie letnim bezpośrednio z Krakowa do Warny. Czas podróży to około 32 godzin.
 
 
 
 Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Szukaj w serwisieWstecz Drukuj stronę Do góry