Latem

   
AQUA PARKI
Oferują atrakcje dla każdego, i dla dzieci i dorosłych miłośników szybkich zjazdów. O atmosferę dbają zespoły profesjonalnych animatorów. W kompleksach tych nie brakuje wodnych zamków, zjeżdżalni, rzek, wodnych placów zabaw, barów, restauracji itp.
   
 ZOBACZ FILM  
 
 
 
 
 
 


REJSY NA JACHCIE


 
 
Dla miłośników żeglarstwa przystanie jachtowe w Warnie, Bałcziku, Nesebyr, Św. Własie i Burgas oferują pełną infrastrukturę i usługi. Żeglarstwo w Bułgarii oczywiście można jachty czarterować (w każdym większym resorcie) lub też skorzystać z propozycji wycieczek po Morzu Czarnym, aby w ciszy i spokoju podziwiać błękitne zatoki i wspaniałą przyrodę. Często organizuje się lunch na zacisznej plaży, z rybnymi specjałami na pokładzie statku i oczywiście płetwy, maski pływackie czy sprzęt wędkarski. Popularne też są romantyczne wyprawy weneckimi galerami z programem artystycznym. Wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem są rejsy o zachodzie słońca.  
 

WINDSURFING
 
 
najlepsze warunki panują w Słonecznym Brzegu, Albenie, Złotych Piaskach i Sozopolu i chyba najbardziej w Sinemorcu i obok w Carowie. W Warnie i Bourgas działają prężnie kluby windsurfingowe zaopatrujące całą okolicę w niezbędne wyposażenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ---


Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Szukaj w serwisieWstecz Drukuj stronę Do góry