Newsletter


Kontakt

kontakt
Tel.: (61) 847 91 22
Fax: (61) 847 91 26
Mail: menada@menada.pl

Ubezpieczenie

 
Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem nieruchomości. Podobnie jak w Polsce ubezpieczenie to obejmuje zdarzenia których skutkiem jest uszkodzenie nieruchomości oraz zdarzenia, które ingerują w wystrój i wyposażenie nieruchomości (np. kradzieże). Ubezpieczenie jest stosunkowo niedrogie i warto skorzystać z oferty bułgarskich placówek międzynarodowych ubezpieczycieli.  

 

POLECAMY PAŃSTWU UBEZPIECZENIE SWOJEGO MAJĄTKU  - DLA POCZUCIA WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU ORAZ UNIKNIĘCIA ROSZCZEŃ OSÓB TRZECICH - SZCZEGÓLNIE W PRZYPADKU ODDANIA LOKALU DO WYNAJMU.

 
Ubezpieczając swoj apartament, chronicie Państwo swoje mienie przed wieloma ryzykami takimi jak zalania, awarie instalacji, pożar czy podpalenie, uszkodzenia przez wiatr czy burzę. Przede wszystkim dzięki ubezpieczeniu nie musicie się Państwo martwić o swoją własność (w tym meble, sprzęt elektroniczny) w przypadku kradzieży czy też włamania. Ubezpiecznie można zawrzeć bez potrzeby wizyty w Bułgarii.
 
W ramach ubezpieczenia majątkowego najczęściej Klienci ubezpieczają:
  • MAJĄTEK NIERUCHOMY, czyli mieszkania, wille, biura oraz budynki gospodarcze
  • MAJATEK RUCHOMY, czyli meble, wyposażenie i inne, sprzęt techniczny i przyrządy (artykuły gospodarstwa domowego, domowe urządzenia elektroniczne),
  • Niezbędne koszty czyli takie koszty, które związane są z uprzątnięciem mienia po zaistnialej szkodzie
Ubezpieczyć swoje mieszkanie czy wyposażenie możecie Państwo od różnych zdarzeń. Najczęściej wybierane zdarzenia to:
  • PODSTAWOWE: pożar, uderzenie pioruna, eksplozja,
  • DODATKOWE: burza; grad, deszcz, powódź; przemarzanie, osuwanie się ziemi; awaria instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i połączonych z nimi przyrządów; uderzenie pojazdu; trzęsienie ziemi; podpalenie; wandalizm.
Przybliżony roczny koszt ubezpieczenia majątkowego przy podanych powyżej kryteriach wynosi od kilkudziesięciu do stu kilkudziesięciu euro (w  zależności od wartości mienia).

 
Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości


Wstecz Drukuj stronę Do góry