Polecenia

Strona główna  > ABC kupującego  > Polecenia > strona 1 z 2
„… Kupiłem we wrześniu gotowy apartament w jednej z nadmorskich miejscowości. Był już całkowicie wyposażony. W październiku jeszcze zdążyłem się wykapać. (…) Dziękuję za obsługę i dotychczasową współpracę …”
 
(Przedsiębiorca, Łódź)„… Na Państwa życzenie, przekazuję krótką opinię. (…) Zainwestowałem na etapie budowy i choć do końca inwestycji jeszcze parę miesięcy już dziś cena moich 2 apartamentów nieźle wzrosła …”
 
(Pracownik Banku, Warszawa)„… Nasz dom wakacyjny jest cudowny. Dziękujemy za tą ciszę, spokój i kolacje z morzem u stóp. Widok zachodzącego słońca nad naszą zatoką jest zachwycający.(…) Mamy nadzieję, ze te parę słów zachęci innych do skorzystania z Państwa usług …”
 
(Przedsiębiorca, Grudziądz)„… Polecam pracę Misho. Wasz designer jest genialny. Za tę pieniądze – taaaaaki efekt …”
 
(Księgowa, woj. dolnośląskie)„… Przyznam, że na początku wahałem się. Trochę inaczej niż wszyscy zainwestowałem w górach w Bansku. (…) Dziś dziękuję w dwójnasób: za wymierny efekt finansowy i za alpejskie klimaty dla mojego narciarskiego hobby …”
 
(Ekonomista, Poznań)„… Nasza Firma zdecydowanie poleca usługi BCI Menada. Profesjonalizm, otwartość i miła współpraca. (…) Dziękujemy …”
 
(Spółka z o.o., Warszawa)„… W tym roku planujemy spędzić pierwsze wakacje w naszym apartamencie. Wnuki będą zapewne zachwycone basenami i tym całym turystycznym życiem na deptakach. My dziękujemy za wrzesień i październik. Przydało się to słoneczko na nasze stare kości … „

(Przedsiębiorcy, woj. małopolskie)„… Jestem ciekaw, czy reszta Państwa klientów jest tak samo zdziwiona bo przyjeździe nad wybrzeże jak ja byłem. (…) W życiu nie widziałem tylu inwestycji na tak wysokim poziomie, i w tym już jednej mojej …”

 
(Nauczyciel, Gdynia)„… Jako inwestor finansowy mogę wypowiedzieć się tylko przez pryzmat cyfr. Minął nie cały rok, a cena w Nesseberze za mkw wzrosła o 23 procent. (…) Zobaczymy o ile wzrośnie po oddaniu budynku do użytku …”

(Księgowy, woj. mazowieckie)„… Pewnie nie należymy do typowego segmentu Państwa klientów, lecz czuliśmy się tak jakbyśmy kupowali co najmniej 10 nieruchomości. Bardzo dziękujemy za całą pomoc, która przy naszym braku znajomości języka angielskiego była tak bardzo potrzebna. Wasza polska obsługa w Bułgarii spisała się na medal (…) Nasz mały kawałek raju, zawsze będzie także dla Was otwarty …”
 
(Urzędnik i nauczycielka, woj. podlaskie)
---


Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości

Szukaj w serwisieWstecz Drukuj stronę Do góry