ROMANCE MARINE

SB125
Cennik
(wszystkie dostępne apartamenty)

Zasady płatności
Zgłoś do opieki i wynajmu
swój apartament

Usługi przed zakupem
Opis umeblowania

Szczególnie polecane dla:

  • żeglarzy
  • wielbicieli nurkowania
  • rodzin z dziećmi
  • miłośników sportów wodnych i wędkarstwa
  • osób ceniących rozrywkę
ID: SB125
zobacz znalezione apartamenty
Stan budowy: gotowa do użytku

MIEJSCOWOŚĆ:
Słoneczny Brzeg
NAZWA:
ROMANCE MARINE
POŁOŻENIE:
Nad morzem / wybrzeże południowe
ODLEGŁOŚĆ OD MORZA:
400 m
ODLEGŁOŚĆ OD LOTNISKA:
27 km
RODZAJ NIERUCHOMOŚCI:
apartamenty
TYP:
Studio , z 2 pokojami
POWIERZCHNIA OD-DO:
31m2 - 90m2
CENA CAŁKOWITA OD:
30 910 € ( 133 374 PLN )

CENA ZA M2 OD:
950 € ( 4 099 PLN )

UMEBLOWANIE:
jako usługa dodatkowa
WYNAJEM:
możliwy

Opis Atrakcje Cechy Usługi

Nowe dwa budynki (budynek Romance i budynek Marine) dopełnią i wzbogacą sieć kompleksów " Rainbow"  w nowe atrakcje i oryginalną śródziemnomorską architekturę, wzorowaną na najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych obiektach architektonicznych Riwiery Francuskiej. Romane Marine daje bogaty wybór swoim klientom poczynając od małych letnich studio, wygodnych apartamentów z jedną lub dwoma sypialniami do luksusowych apartamentów dwupoziomowych oraz unikalnych apartamentów o podwójnej wysokości salonu i obszernej werandzie usytuowanych na ostatnim piętrze budynku.
Wzorem Sea Isle ( Rainbow 4 - oddany w 2010 r.) i Golden Rainbow ( oddany do użytku w 2011 r.) deweloper jest wierny stylowi i spokojnie można powiedzieć , że ciągle go rozwija, realizując ten projekt w stylu śródziemnomorskim, w ciepłej pastelowej kolorystyce, skąpany w zieleni i precyzyjnej ornamentyce. Czerpiąc z architektonicznej skarbnicy Riviery Francuskiej, z zachowaniem wszelkich detali, postaramy się aby Właściciele Romance Marine poczuli niepowtarzalny klimat rodem z Saint Tropez - pastelowe kolory, sztucznie postarzana dachówka, kwiaty, palmy, drzewa oliwne, wieża zegarowa, to wszystko będzie składało się na niepowtarzalny klimat Romance Marine.

Kompleks ze wszystkimi wewnętrznymi udogodnieniami zapewni komfort wypoczynku i będzie dostępny przez cały rok. Kryty basen będzie usytuowany od strony południowej, będzie podgrzewany i będzie dostosowany do pływania sportowego z kontra-prądem. Budynki będą miały skierowaną zabudowę na południe z bogato zagospodarowanym w zieleń dziedzińcem, wkomponowaną w dwa baseny zewnętrzne, sztuczną plażę, jeden basen kryty i dziecięcy Aqua park.
Wszystko to będzie umiejętnie wkomponowane w już istniejące budynki i dopełni tylko wizję pełną harmonii i przytulności panującą w kompleksie. Prace budowlane rozpoczynają się w styczniu 2012 roku i będą zakończone 28 czerwca 2013 roku.
 


DODAJ DO FOLDERUExpand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów


Jestem zainteresowany tą nieruchomością - proszę o kontakt


* - pola obowiązkowe

*

*

*

*
Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mailWstecz Drukuj stronę Do góry