Marina Cape

AHE1
Cennik
(wszystkie dostępne apartamenty)

Zasady płatności
Zgłoś do opieki i wynajmu
swój apartament

Usługi przed zakupem
Opis umeblowania

Szczególnie polecane dla:

 • żeglarzy
 • wielbicieli nurkowania
 • rodzin z dziećmi
 • miłośników sportów wodnych i wędkarstwa
 • osób ceniących spokój i obcowanie z naturą
 • miłośników zabytków i kultury
 • wszystkich
ID: AHE1
zobacz znalezione apartamenty
Stan budowy: gotowa do użytku

MIEJSCOWOŚĆ:
Aheloy
NAZWA:
Marina Cape
POŁOŻENIE:
Nad morzem / wybrzeże południowe
ODLEGŁOŚĆ OD MORZA:
bezpośrednio przy morzu
ODLEGŁOŚĆ OD LOTNISKA:
19 km
RODZAJ NIERUCHOMOŚCI:
apartamenty
TYP:
Studio , z 2 pokojami , z 3 pokojami , więcej niż 3 pokoje
POWIERZCHNIA OD-DO:
41m2 - 365m2
CENA CAŁKOWITA OD:
39 000 € ( 177 232 PLN )

CENA ZA M2 OD:
763 € ( 3 467 PLN )

UMEBLOWANIE:
jako opcja dewelopera, jako usługa dodatkowa
WYNAJEM:
gwarancja wynajmu

Opis Atrakcje Cechy Usługi

Mamy przyjemność zaprezentować Panstwu specjalnie przygotowaną dla Polskich klientów propozycję zakupu nieruchomości z kredytem od dewelopera do 3 lat nawet bez oprocentowania!. Ceny apartamentów już od 34 900 Euro.

Pierwsza wpłata za nieruchomość wynosi 30% jej wartości z prawem do korzystania i używania apartamentu. Możliwe są także dłuższe terminy spłat. Zapraszamy do kontaktu.

Marina Cape Bułgaria: Luksus i Cisza w sercu natury, zlokalizowany 15 minut od międzynarodowego lotniska w Burgas, Marina Cape jest zbudowany na półwyspie w centrum plaży Aheloy. Zatoka jest podzielona małym przylądkiem, za którym znajduje się port dla jachtów i łodzi rybackich Kompleks wybudowany jest na obszarze 40 000 m2 i składa się z czterech głównych części: Marina, Zatoka, Wieża, Latarnia Morska, które łącznie zawierają 650 apartamentów. Przyjedźcie i zobaczcie dlaczego. W między czasie będziecie mogli zapoznać się z unikalną historią i położeniem geograficznym tej miejscowości.

Architektura i design
Architekt, Vlady Nikolov zajmował się wystrojem kurortów, letnich rezydencji, hoteli, kasyn przez wiele lat. Marina cape oferuje wolność, komfort i bezpieczeństwo, kupujesz wraz z apartamentem kawałek antycznej historii, unikalne i czyste powietrze, świeże powietrze oraz masz możliwość korzystania z sportów wodnych oraz jachtingu. Zakupujesz także luksus wraz z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Marina Cape daje doskonała możliwość do realizacji zysku z zakupionej inwestycji a także możliwość osiągnięcia zysków z wynajmu.

Budujący i materiały
Jedna z najlepszych firm w tym regionie została wybrana do realizacji budowy kompleksu – jest nią firma - Midia Group. Ma ona ponad 25-letnie doświadczenie. Posiadają najlepszą organizację pracy, najlepszych ekspertów i najlepszy sprzęt jaki możemy dziś oglądać. Dzięki temu Midia Group jest w stanie wybudować 7 takich kompleksów jak Marina Cape każdego roku.
Do budowy użyte zostaną tylko materiały najwyższej jakości. Wszystko - od płytek w łazience poprzez okna i drzwi aż do klimatyzacji będzie starannie wybierane przez zarówno inwestora jak i wykonawcę i będzie oceniane przez niezależnego nadzorcę.


Cena
Cena za apartament jest podawana w Euro, w cenniku zawiera Vat 20%. W cenę wchodzi wykończenie apartamentu pod klucz: wymalowanie, indywidualne klimatyzatory pełniące funkcję grzewczą i chłodzącą, wyposażenie łazienek.


Strefy
Marina Cap podzielona jest na 4 strefy:
 

 • Strefa 1- The Marina (Marina) – ukończona  – Mając na uwadze swoją niesamowitą lokalizację, wszystkie apartamenty w Marinie mają widok na morze, a kilka z nich maja zarówno widok na morze jak i na zatokę w Marinie. Sercem Mariny jest duży basen z monitorowanym placem zabaw dla dzieci oraz w pobliżu wodny bar. Budynki są zbudowane w kształcie litery S. Te budynki mają jedno lub dwa wejście z oddzielnymi windami. Wszystkie apartamenty maja tarasy i balkony. Prawie wszystkie apartamenty na parterze mają swoje własne ogródki. Takie architektoniczne rozwiązanie ma oddać wizję Mariny Cape, która zapewnia ciszę, prywatność. Budowa tej strefy rozpoczęła się w listopadzie 2005 a pierwsze przekazanie własności odbyło się w grudniu 2006 roku.
 • Strefa 2 - The Cove (Zatoczka) – ukończona 
 • Strefa 3 – ukończenie Wrzesień 2007 - The Tower (Wieża) - The Tower jest zlokalizowany w Północnowschodniej części kompleksu. Budynek może mieć ograniczony dostęp do widoków na morze. Znajduje się tam zegar na wieży w tradycyjnym bułgarskim stylu oraz centrum sklepów. Tu też znajdują się Spa, fittnes Cetrum. Squash, centum medyczne. Udogodnienia te będą zlokalizowane na parterze w budynku lub w podziemiach. Pomieszczenia są głównie niewielkie w postaci apartamentów i studii. Znajduje się tu 296 apartamentów: 69 – 2 pokojowych i 227 studii. Powierzchnia waha się od 26 m2 od najmniejszego studia do 102 m2 do największego apartamentu dwu pokojowego. Zlokalizowany the Tower naprzeciwko Zatoczki (the Cove), pierwszy budynek jest głównym wejściem do kompleksu. Na parterze znajduje się administracja z recepcją, personelem ochrony. Drugi budynek zawiera głownie pomieszczenia gdzie będzie znajdować się część komercyjna (sklepy, bary, apteka). Prace budowlane rozpoczęły się tu w październiku 2006. Czas ukończenia – wrzesień 2007
 • Strefa 4 - The Lighthouse (Latarnia Morska)  – Nazywana jest ta cześć długa i wąska – nazwa pochodzi od Klifu, na którym powstanie ten budynek. Te apartamenty są bardzo przestronne i słoneczne

 


DODAJ DO FOLDERUExpand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów


Jestem zainteresowany tą nieruchomością - proszę o kontakt


* - pola obowiązkowe

*

*

*

*
*Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mailWstecz Drukuj stronę Do góry