Przestronne studio w Marina Cape!

RW198
Cennik
(wszystkie dostępne apartamenty)

Zasady płatności
Zgłoś do opieki i wynajmu
swój apartament

Usługi przed zakupem

Szczególnie polecane dla:

  • żeglarzy
  • wielbicieli nurkowania
  • rodzin z dziećmi
  • miłośników sportów wodnych i wędkarstwa
  • osób ceniących rozrywkę
  • osób ceniących spokój i obcowanie z naturą
  • miłośników zabytków i kultury
  • osób starszych
  • wszystkich
ID: RW198
zobacz znalezione apartamenty
Stan budowy: gotowa do użytku

MIEJSCOWOŚĆ:
Aheloy
NAZWA:
Przestronne studio w Marina Cape!
POŁOŻENIE:
Nad morzem / wybrzeże południowe
ODLEGŁOŚĆ OD MORZA:
bezpośrednio przy morzu
ODLEGŁOŚĆ OD LOTNISKA:
19
RODZAJ NIERUCHOMOŚCI:
apartamenty/domy
TYP:
Studio
POWIERZCHNIA OD-DO:
49m2 - 49m2
CENA CAŁKOWITA OD:
24 290 € ( 110 383 PLN )

CENA ZA M2 OD:
501 € ( 2 277 PLN )

UMEBLOWANIE:
w cenie
WYNAJEM:
możliwy

Opis Atrakcje Cechy Usługi

 

 

 

Apartament typu studio nr 32_103 dla 4 osób (powierzchnia użytkowa to ponad 48 m2!) w kompleksie Marina Cape, klimatyzowany.Studio to typowa kawalerka z aneksem kuchennym. Znajduję się tam duże łóżko małżeńskie, rozkładana sofa oraz dodatkowo rozkładane łóżko. Studio 32_103 znajduje się na V piętrze w wejściu nr 32 i posiada przestronnt balkon i przepiękny widok na morze. 

 

Kilka słów o kompleksie:

Marina Cape znajduje się jedynie 5 km od cetrum Słonecznego Brzegu, największego kurortu w Bułgarii, dokładnie nad samym morzem. Kuchnia jest w pełni wyposażona. W kompleksie do dyspozycji turystów bezpłatnie dwa baseny, leżaki, parasole. Obiekt jest ogrodzony i dozorowany, posiada miejsca parkingowe. Marina Cape to kompleks położony pierwszej linii brzegowej, zgodnie z przepisami budowlanymi nie powstanie przed nim żaden kompleks, który zakłóciłby jego świetne położenie względem morza. Marina Cape to obiekt zbudowany na półwyspie w centrum plaży Aheloy. Zatoka jest podzielona małym przylądkiem, za którym znajduje się port dla jachtów i łodzi rybackich, gdzie za opłatą można wynająć łódź motorową. Kompleks składa się z czterech głównych części: Marina, Zatoka, Wieża, Latarnia Morska.


Kompleks posiada wszelkie udogodnienia i rozrywki, oferuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo. 24 godzinna ochrona w całym kompleksie całorocznie patroluje terytorium kompleksu i wokół Marina Cape, aby mogli Państwo odpoczywać i czuć się bezpiecznie. W Marina Cape został wprowadzony ograniczony dostęp i tylko właściciele i goście kompleksu mają prawo przebywać na jego terytorium. Wraz z apartamentem kupują Państwo kawałek antycznej historii, unikalne i czyste powietrze oraz możliwość korzystania z sportów wodnych oraz jachtingu. Studio jest bardzo jasne i ustawne - nadaje się zarówno dla osób, które same szukają miejsca na wakacje jak i dla tych, którzy zamierzają oddać swój apartament do wynajmu.  


DODAJ DO FOLDERUExpand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów


Jestem zainteresowany tą nieruchomością - proszę o kontakt


* - pola obowiązkowe

*

*

*

*
*Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mailWstecz Drukuj stronę Do góry