ST. JOHN

SO16
Cennik
(wszystkie dostępne apartamenty)

Zasady płatności
Zgłoś do opieki i wynajmu
swój apartament

Usługi przed zakupem
Opis umeblowania

Szczególnie polecane dla:

  • żeglarzy
  • wielbicieli nurkowania
  • rodzin z dziećmi
  • miłośników sportów wodnych i wędkarstwa
  • osób ceniących spokój i obcowanie z naturą
  • miłośników zabytków i kultury
  • przedsiębiorców
  • wszystkich
ID: SO16
zobacz znalezione apartamenty
Stan budowy: inwestycja w trakcie budowy

MIEJSCOWOŚĆ:
Sozopol
NAZWA:
ST. JOHN
POŁOŻENIE:
Nad morzem / wybrzeże południowe
ODLEGŁOŚĆ OD MORZA:
50 m
ODLEGŁOŚĆ OD LOTNISKA:
40
RODZAJ NIERUCHOMOŚCI:
apartamenty/domy
TYP:
Studio
POWIERZCHNIA OD-DO:
36m2 - 62m2
CENA CAŁKOWITA OD:
29 374 € ( 133 487 PLN )

CENA ZA M2 OD:
795 € ( 3 613 PLN )

UMEBLOWANIE:
jako opcja dewelopera, jako usługa dodatkowa
WYNAJEM:
możliwy

Opis Atrakcje Cechy Usługi

Święty Jan - Poczuj morską bryzę u podnóża gór Strandża. Zapraszamy na film :).

Przedstawiamy nowy projekt budowlany Święty Jan – Śródziemnomorski styl w kolorowym Sozopolu z widokiem na morze, na pierwszej linii brzegowej. To już bardzo rzadko się zdarza w ofertach n Bułgarskim rynku.
Projekt architektoniczny kompleksu zakłada wykonanie realizacji w śródziemnomorskim spokojnym stylu. Budynki są skierowane ku morzu, ale dzięki jego wyjątkowej sylwetce można zobaczyć także góry Strandża. Deweloper dąży do harmonii między funkcjonalnością, konstruktywnością i estetyką, tworząc nie tylko budynek ale i prawdziwe dzieło architektury.
Tradycyjny architektoniczny wygląd, pozwoli wpasować się w okoliczny krajobraz budynkowi i maksymalnie przystosować się do przyrody. Właśnie dziewicza przyroda i wspaniałe morze dookoła nie pozwolą przejść koło Świętego Jana niezauważenie. Oślepiający złocisty piasek, niezwykle świerze i czyste powietrze oraz spokój przyciąga tu wzrok jeszcze bardziej.
Wykorzystywanie tradycyjnych materiałów przy nieoczekiwanych nowatorskich pomysłach dodaje kompleksowi atrakcyjnego kolorytu, który został zapożyczony od ulubionego, naszego i naszych klientów, stylu śródziemnomorskiego – który zainspirował dewelopera przy budowie Romance Marine, Mesembria Palace i Golden Rainbow Vip Residence w Słonecznym Brzegu.
Fasada budynku została zaprojektowana z wykorzystaniem szczegółów, które formują jasną wizję artystycznego projektu. Nasycone pastelowe kolory zanurzone w świecie dystyngowanego Morza Czarnego. Kontrasty w tej realizacji mówią o twórczym podejściu do każdego szczegółu. Są one ekskluzywne i unikalne, żaden z nich nie jest przypadkowy. Takie idealne połączenie podbija serca na zawsze.
Kompleks składa się z dwóch części i sześciu niewysokich korpusów z łączną całkowitą powierzchnią ponad 10 000 m². Oferowane są różne apartamenty o różnej wielkości od małych i funkcjonalnych do wielopokojowych mieszkań dwupiętrowych, gdzie większość z nich oczywiście ma widok na morze.
Baza kompleksu posiada wysoki poziom komfortu z rozwiniętą infrastrukturą i udogodnieniami: baseny, restauracja, spa, parking.
Położenie Świętego Jana nie jest przypadkowe. Znajduje się blisko najczystszej i malowniczej plaży oraz gór przyrodniczego parku Strandża. Jest to miejsce, gdzie góra „kąpie się” w morzu i gdzie możecie cieszyć się niepowtarzalną przyrodą.
Plaża jest jedna z najpiękniejszych i spokojnych na Bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Obszar plaży jest chroniony i utrzymywany w czystości. Plaża Figa (bul. smokinija) jest ulubionym miejscem letniego wypoczynku dla ludności bułgarskiej jak i dla gości z Rosji i europy. Położenie tak blisko Sozopolu jest jedną z głównych korzyści kompleksu.
Święty Jan - skąd nazwa? Obiekt nazwany jest na cześć Jana Chrzciciela – którego relikwie znaleziono w 2010 roku na wyspie Św. Ivana blisko do Sozopolu. Relikwie znajdują się obecnie w cerkwi Św. Cyryla i Metodego w Sozopolu, która każdego roku odwiedzana jest przez wielu pielgrzymów i wiernych.
 


DODAJ DO FOLDERUExpand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów


Jestem zainteresowany tą nieruchomością - proszę o kontakt


* - pola obowiązkowe

*

*

*

*
*Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mailWstecz Drukuj stronę Do góry